Back to the top

שירותי האולפן

ג'ינגלים

כאשר ג'ינגל מבוצע נכון ואיכותי, יש לו הכוח לחולל פלאים ולמגנט לקוחות לעסק שלך. אנחנו בקול החדש, יודעים ליצור עבור העסק שלך את הג'ינגל המדויק במטרה להביא כמה שיותר לקוחות למסקנה שהם יכולים לסמוך עליך, באמצעות קריינות ושירה מקצועיים היודעים להלהיב, לשכנע ולהניע לפעולה.

לא בכדי ענף הפרסום הוא אחד הענפים המשגשגים במשק. פרסומאים אשר שמם הולך לפניהם עושים הון מאחוזי המכירות. בעלי עסקים וחברות, מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף כדי לעמוד בתחרות האכזרית על ליבם וכיסם של הלקוחות.

וכשמדובר בג'ינגלים, לקוחותיך בדרך כלל מושפעים מפרסומות הרבה יותר ממה שנדמה להם – או ממה שהם מוכנים להודות. אם לא הייתה לפרסומות השפעה אפקטיבית, בעלי עסקים, חברות ותאגידים גדולים לא היו ממשיכים להשקיע כסף רב בניסיון לפרסם את מרכולתם באמצעות ג'ינגלים שעושים את העבודה.

ללא קמפיין פרסומי אפקטיבי קשה לבלוט אל מול המתחרים. בעידן שבו הזמן הולך ומתקצר ומי שלא זז מהר נעלם, חשוב ללכוד את הלקוחות הפוטנציאליים מיד ובאופן המהיר ביותר שאפשר. ג'ינגל טוב ועשוי במקצועיות יעשה זאת עבורך.

אנו מאמינים בשירות אישי עם חיוך, במחיר אטרקטיבי ללקוחות, בתהליך מהיר ומדויק ומאפשרים ביטול עסקה עד 14 יום בהחזר כספי. יש לנו ניסיון מעל 10 שנים וחברות מובילות בארץ כלקוחות מרוצים.

מנגינה קליטה ומלהיבה, קריינות משובחת ומותאמת לאופי המוצר או השירות, יוצרים ג'ינגל באווירה ממגנטת המושך את הלקוחות, לפעמים מבלי שהם מודעים לכך.

הנה כמה ג'ינגלים לדוגמה ולהשראה.

ג׳ינגל השירה נכתב, מולחן ומופק במיוחד עבורך ועבור העסק שלך, כך שכל לקוח- קיים או עתידי- לא ישכח אותך לעולם. הג׳ינגל הוא בעצם שיר קצר, המכיל את כל מה שחשוב באמת לדעת על העסק שלך. החיבור בין הלחן, המילים וההגשה הייחודית הופכים את הג'ינגל לקליט במיוחד.

מה זה בכלל ג׳ינגל שירה ולמה כל עסק חייב אחד כזה?
אז ג׳ינגל השירה- זמריר בעברית- הוא בעצם שיר קצר וייחודי המתאר בצורה המדויקת ביותר את העסק שלך. הג׳ינגל נכתב, מולחן ומופק עבורך ועבור העסק שלך. ניתן לשלב בתוכו פרטים חשובים על העסק, מוצרים ייחודיים שתרצה לקדם או כל מידע אחר שחשוב לך להעביר ללקוחות.

אוקי, יש לי ג'ינגל קליט ומדוייק. מה עכשיו???
אז, את הג'ינגל שנכין לך אפשר לשלב בכל מקום! זה כרטיס ביקור הייחודי שלך. אם זה בפרסומת לעסק, באתר האינטרנט או בזמן ההמתנה לנציג שיענה ללקוח- הג׳ינגל תמיד יהיה בפרונט.

למה אני צריך את זה בכלל?

 • מקצועיות– ג׳ינגל איכותי מסמן לכל מאזין שמדובר פה בעסק שיודע בדיוק מה הוא מוכר, כזה שמוכן להשקיע במסר שלו כדי להעביר אותו בצורה הטובה ביותר אל הלקוח. בין אם זה בזמן המתנה לנציג, או בפרסומת ברדיו או באתר שלך- הג׳ינגל מעבר להיותו מסר שיווקי קליט ברמה הגבוה ביותר מסמל למאזין שאתה מתייחס ברצינות לעסק שלך
 • שיווק ופרסום– הג׳ינגל הוא כלי שיווקי יעיל בצורה ייחודית. שילוב של טקסט מדויק, לחן קליט ונעים והגשה מקצועית מביא את המסר שלך עמוק לתוך התודעה של המאזין. המטרה היא שכל מי שיאזין לו פעם אחת ימשיך לזמזם אותו בהמשך וכך יסייע להפצת המסר הייחודי שלך.
 • ייחודיות ומיתוג– אחד האתגרים הגדולים היום הוא להצליח להבדיל את העסק שלך משלל המתחרים. הג׳ינגל שלך הוא ייחודי עבורך, באמצעותו נדע לדייק מה אתה נותן ללקוח שלך שלאחרים אין. מיתוג נכון עובר דרך ג׳ינגל ייחודי וקליט.

אולפני הקול החדש מציגים סטנדרט חדש ליצירת ג'ינגל ברמה הגבוה ביותר במחירים משתלמים לכל בית עסק. אנחנו עובדים עם כותבים, מלחינים ומבצעים את ההפקה המלאה כאן באולפן הבית שלנו.
צור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר לג'ינגל שיסייע לעסק שלך להתקדם אל השלב הבא.

 1. אביבי ג'ינגלים 0:55
 2. פפושדו ג'ינגלים 1:14
 3. סמארט ג'ינגלים 1:34
 4. חברת כיתן ג'ינגלים 1:03
 5. הפיראט האדום 0:20
 6. דקור ג'ינגלים 0:38
 7. בילו ג'ינגלים 0:34
 8. אינוונסט ג'ינגלים 0:55
 9. אידיאל ג'ינגלים 0:31

הצהרת נגישות | © כל הזכויות שמורות לאולפני הקול החדש

Created by Gon Zarfati

הצהרת נגישות | © כל הזכויות שמורות לאולפני הקול החדש

Created by Gon Zarfati

זמינים גם בוואטסאפ

צריכים עזרה?

מוזמנים להשאיר טלפון ונחזור אליכם